TARATA

مانتو چاک‌دار سپیده، پارچه کرپ حریر راه راه(بسیار خنک)

مانتو کرپ حریر راه راه کالکشن جدید دایموند :: پارچه اکسون

مانتو کرپ حریر راه راه کالکشن جدید دایموند هم جلو بسته و هم جلو باز استفاده میشود.

کرپ حریر راه دار – پارچزون

پارچه حریر; پارچه ژاکارد; پارچه ساتن; پارچه ساده; پارچه شانتون; پارچه طرح دار; پارچه کتان; پارچه کرپ. کرپ حریر ساده; کرپ حریر طرحدار; پارچه کرشه (کریشه) پارچه لمه; پارچه لی و جین; پارچه لینن; پارچه …

انواع پارچه با تصویر – لیست متخصصان در نیازیتو

04/01/2021 · از این پارچه معمولا برای دوخت مانتو استفاده می شود، اما از آن برای دوخت لباس ها دیگری مانند: شومیز های خنک و زیبا و همچنین شلوار های راحت نیز استفاده می گردد.

11 نوع از بهترین پارچه ها برای دوخت لباس تابستانی – پارچه …

14/04/2021 · 3. کرپ حریر زنجیری . پارچه کرپ حریر بسیار مناسب دوخت انواع مانتو، شومیز، پیراهن، دامن، سارافون و.. است. باتوجه به جنس خنک و نازکی که دارد لقب یکی از شیک ترین پارچه های بازار را به خود گرفته است.

معرفی انواع پارچه – مانتو فرم اداری ، مانتو اداری ، فرم …

کرپ: پارچه کرپ می … دانتل قیمت بسیار بالایی دارد و به دلیل زیبایی و ظرافتش برای لباس عروس بسیار پرکاربرد است. … یک راه و آن هم در بعضی مواقع پنبه بودن یا نبودن محصول را فهمید این راه دقت به سطح …

روچی – پارچه کرپ توسکا

پارچه کرپ پارچه‌ای نرم و کمی براق است. افت خوبی دارد و کاملاً بر روی اندام می‌نشیند. به همین دلیل از پارچه کرپ برای دوخت مانتو استفاده می‌شود.

توزیع عمده پارچه کرپ مشهد – فروشگاه پارچه حریر

پارچه کرپ مشهد یکی از پارچه هایی است که بسیاری از خانم ها به آن علاقه دارند و از آن می توان برای انواع لباس های زنانه مانند کت، مانتو، سارافون، دامن، بلوز و غیره استفاده کرد.

برچسب‌ها:, , , , , ,