TARATA

عادت های آخـر هفته+موضوع مهم!

5 عادت غذایی مهم برای لاغر شدن

در آهر هر هفته سعی کنید فهرستی از مواد غذایی برای هفته آینده خود اماده و آن را تهیه کنید، این کار می تواند به شما کمک کند ذهنی اماده برای مصرف غذاهای خود داشته باشید.

101 عادت موفقیت آمیز و نحوه ی ایجاد شان

27/12/2016 · برخی عادت های بنیادی وجود دارند که برای موفقیت در زندگی ضروری هستند اما مواردی نیز وجود دارند که اکتسابی هستند و از آن جمله می توان به زمینه های سلامت و تندرستی، مالی، روابط، کار، مهارت های مدیریت زمان و هدف گذاری اشاره نمود.

عادات بدی که باید ترکشان کنید چون به نفع خودتان است

عادات بدی که باید ترک شان کنید. همه ما عادت های بد زیادی داریم مثل خوردن پیتزا و غذا خوردن دیروقت، خوابیدن کم تر از 6 ساعت در روز، ورزش نکردن و غیره. این عادت ها می توانند بر سلامتی تاثیر بگذارند، نه تنها در کوتاه مدت بلکه …

۶ حقیقت عجیب و باورنکردنی درباره پریود

10/05/2021 · تمیز نگه‌داشتن واژن، چه در زمان پریود و چه در روز‌های دیگر، موضوعی مهم و الزامی است. اگر خون قاعدگی شما بویی شبیه به پیاز دارد نشانه‌ی عدم رعایت بهداشت واژن بوده و می‌گوید که نیاز به اقدامات بهداشتی سریع دارید.

5 روش شکل دادن عادت های خوب در زندگی

زمان لازم برای شکل گیری یک عادت جدید به میزان قدرت و قدمت عادت های قدیمی بستگی دارد ؛ ایجاد یک عادت غذایی سالم برای کسی که به مدت 10 سال هرروز بستنی میخورد بیشتر طول می کشد، نسبت به کسی که یک بار در هفته بستنی می خورد.

8 نکته‌ مهم بهداشتی دوران قاعدگی – پارسی طب

07/10/2015 · 0.1 بروز اولین قاعدگی در دختران جوان نباید موجب ترس و نگرانی آنها شود. 1 نکات مهم بهداشتی در دوران قاعدگی. 1.0.1 ۱- لباس زیر مناسب: 1.0.2 ۲- ورزش: 1.0.3 ۳- تغذیه: 1.0.4 ۴ – حمام کردن: 1.0.5 ۵- نوار بهداشتی: 1.0.6 ۶- استفاده از مسکن: 1.0.7 ۷- …

علت دل درد بعد از پریود چیست و چگونه درمان می‌شود؟ • ستاره

01/08/2021 · دل درد بعد از پریود مشکلی است که خیلی از خانم ها آن را تجربه می‌کنند. از مهم ترین علل این درد می‌توان به تخمک گذاری دردناک و وجود عفونت در اندام تناسلی زنان اشاره کرد.

زود پریود شدن چه دلایلی می تواند داشته باشد؟ • ستاره

14/05/2017 · زود پریود شدن دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. استرس،کاهش یا افزایش شدید وزن و استفاده از داروهای کنترل بارداری از دلایل زود پریود شدن است.

کیوت و فانی مومنت کمتر دیده شده از چانبک اکسو X کپشن خیلی مهم

14/07/2021 · سلام عزیزان خوبین بچه ها من خیلی شرمندم که ویدیو چندان خوب نیست نمیخواستم اپش کنم ولی مجبور شدم ببینین چند تا نکته هست که به عنوان اکسوال وظیفه دونستم بهتون بگم اول اینکه این روز ها سرمون واقعا شلوغه توی اپ هایی مثل ایدل …

توصیه های دو هفتــه مانده به کنکور – کنکور

14/06/2021 · توصیه های دو هفتــه مانده به کنکور . ممکن است بعضی از دروس با تست‌های سخت آغاز شوند و چند تست نخستین آن‌ها سخت‌تر از بقیه باشد پس ناامید نشوید.

قرص های بازکننده پریود، اسامی و نحوه مصرفشان

03/10/2018 · قرص باز شدن پریود زنان و دختران تعدادشان خیلی زیاد نیست و شما می توانید اسم قرص های بازکننده پریود را در ادامه بخوانید و با توجه به عوارض قرص باز شدن پریود یکی را انتخاب کنید اگر پریود نشده اید و از سیکل قاعدگی تان مدت …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,