TARATA

روزهای بد یک ملت؛ آزموده را آزمودن خطا است

آزموده را آزمودن خطاست(یادداشت روز)

آزموده را آزمودن خطاست (یادداشت روز) در فارسی تمثیل‌های زیبایی وجود دارد که هریک عبارتی کوتاه، معنایی بلیغ و توصیفی دقیق از چیزی یا کسی ارائه می‌کند. «آزموده را آزمودن خطاست» از جمله همین تمثیل‌های کوتاه و پرمعناست و کنایه از آن است که اگر کسی در انجام وظیفه و یا وعده‌ای …

دیگر فرصت آزمون و خطا نداریم | خبرگزاری فارس

16/06/2021 · بی پرده بگویم دیگر فرصت آزمون و خطا نداریم و پر واضح است که آزموده را آزمودن خطاست. مردم صبور ایران زمین، زندگی بهتر حق شماست و شما برنده واقعی این انتخابات خواهید بود اگر انشاء الله درست انتخاب کنید. رأی به اصلح نشانه بلوغ یک ملت است …

آزموده را آزمودن خطا است

طالبان با استفاده از دوره حساس می کوشند اذهان مردم را مخشوش نموده که گویا قدرت را پس از سال 2014 میلادی بدست گرفته دوباره روی کار خواهند شد ، ضرب المثل معروفی است که می گویند” آزموده را آزمودن خطا است ” مردم ما یکبار آنان را …

کابینه ای که فرصت آزمون و خطا ندارد!

29/06/2021 · هیاهو برای هیچ. همه امتحان پس دادن. آزموده را آزمودن خطاست. … فرصت آزمودن و خطا نيست ؟! … خواهشا ابتدا هر وزیری که می خواین منسوب بفرمان یک ازمون در حضور ملت از اونها بگیرید تا میزان سوادشون رو …

پایگاه اطلاع رسانی عصر خودرو – آزموده را آزمودن خطا است

آزموده را آزمودن خطا است عصر خودرو- موضوع بازار خودرو و تعیین قیمت‌ها همچنان از سوی دولت در حال بررسی است اما به نظر نمی‌رسد همچنان راهکاری مناسب برای رفع مشکل پیداشده باشد.

آزموده را آزمودن خطاست!

آزموده را آزمودن خطاست! آفتاب‌‌نیوز : آنچه که باعث شد تا من که یک خانم 27 ساله هستم یک روز کامل از تمام وقتم را صرف نوشتن این مطلب کنم این است که تعدادی از مسئولین با به راه انداختن جنجال در مورد مسئله بی حجابی قصد دارند تا بعضی از اهداف پشت پرده خود را تحت عناوینی از قبیل …

Hasan Yousefi Eshkevari » مقالات » آزموده را آزمودن خطا …

آزموده را آزمودن خطا است (قسمت دوم) … خود را برای یک دوره بازجویی تازه و احتمالا آزارهای جسمی آماده کردم. اما هر روز صبح تا شب منتظر احضار به بازجویی ماندم اما خبری نشد. ۱۵ روز گذشت و پس از آن به …

یکی همتی را از خواب بیدار کند؛ هشت سال است درگیر برجام بی …

03/06/2021 · به گزارش بولتن نیوز، باید به جناب همتی یادآور شد که تاریخ اگرچه تکرار می شود اما با این حال آزموده را آزمودن خطا است. به عبارت بهتر باید گفت گره زدن همه چیز در کشور برای کسب آرا و جلب توجه مردم سیاستی قدیمی و از کار افتاده است.

فائزه هاشمی : آزموده را آزمودن خطاست

فائزه هاشمی : آزموده را آزمودن خطاست. روزنامه آرمان : این روزها در جمع‌های سیاسیون مباحث حول محور انتخابات 1400 است؛ انتخاباتی که عدم‌حضور گسترده در آن دغدغه اصلی دلسوزان است. برخی هم مانند فائزه هاشمی تمایلی به حضور در انتخابات ندارند و دلایل خودشان را دارند.

چرا همیشه با انتخاب بین بد و بدتر خود را به فلاکت می …

اصولگرایان؛ این نام هم هیچ ارتباطی به منش و ویژگی‌های این افراد ندارد، که تکلیف‌شان معلوم است و نمی‌توانیم از آنها انتظار دیگری داشته باشیم. چرا همیشه باید به دنبال بد و بدتر باشیم؟! این بد و بدتر دیگر آنقدر فرقی با هم ندارند. آزموده را آزمودن خطاست.

روزنامه آرمان ملی: اصلاح‌طلبي براي تغيير بود؛ نه توجيه

01/05/2021 · اصلاح‌طلبي براي تغيير بود؛ نه توجيه . عکس‌:‌آرمان ملی/حجت سپهوند‌‌‌ آرمان ملی- مــطهره شــفیعی: این روزها در جمع‌های سیاسیون مباحث حول محور انتخابات 1400 است؛ انتخاباتی که عدم‌حضور گسترده در آن دغدغه اصلی دلسوزان است.

محدودیت 10 روزه؛ طرحی جدید یا اجرای مصوبات قبلی؟ / ضمانتِ …

08/04/2021 · تنها اتفاقی که افتاده این است که با اهمال ستاد ملی مبارزه با کرونا در ایام نوروز، وضعیت کشور بغرنج شد و حالا همان محدودیت‌هایی که قبلا هم تصویب شده بودند، مصداق پیدا کرده اند.

فائزه هاشمی: چرا همیشه باید به دنبال بد و بدتر باشیم؟/رای …

01/05/2021 · فائزه هاشمی گفت: رای دادن یک تابو نیست تا ما بخواهیم آن را حفظ کنیم. رای دادن باید منطق و تاثیری داشته باشد. رای باید به سمت بهتر شدن شرایط باشد نه اینکه در انتخاب بین بد و بدتر، خودمان را به فلاکت بیندازیم.

AfghanIrca News Agency | فریب رفتارهای ظاهری طالبان را نخوریم

کاش ملت افغانستان بین بد و بدتر قرار نمی‌گرفتند تا بد را انتخاب نکنند. طالبان پدیده‌ای نیست که آزموده شود بلکه ۲۷ سال است که این گروه آشوب‌طلب آزموده شده است.

این شاهزاده‌‌‌ نه «امت» و «خلق» و «رعیت» بلکه مردم را یک …

خطای ازموده را دوباره ازمودن = است با مرگ و نابودی ،، اگر در ایران به خواست و نیات شوم و پنهانی ،، انگلیس و امریکا ،، و همچنین مافیای غارتگران و مفت بران ،، غرب و شرق ،، ،، در ایران عزیز سرزمین …

لطفاً خالد مشعل را به «ایران» راه ندهید – تابناک | TABNAK

14/10/2013 · مشخص نیست که مشعل با چه رویی می‌خواهد به ایران بیاید و در تهران نیز با چه استدلالی می‌خواهند از او استقبال کنند؛ اما آنچه مشخص است «آزموده را آزمودن خطاست». او دستش به خون صد‌ها جوان رعنای شیعه آلوده است.

اولویت مجلس انقلابی از نگاه یک نماینده/ وقت گذاشتن برای …

43 دقیقه قبل · ایلنا نوشت: یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت مجلس انقلابی باید حل مسائل و مشکلات اقتصادی باشد و پرداختن به اموری غیر از آن خیانت به ملت است.

اولویت مجلس انقلابی از نگاه یک نماینده

8 دقیقه قبل · یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت مجلس انقلابی باید حل مسائل و مشکلات اقتصادی باشد و پرداختن به اموری غیر از آن خیانت به ملت است.

اولویت مجلس انقلابی از نگاه یک نماینده – بیا تو صفا

10/07/2021 · ایلنا : یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت مجلس انقلابی باید حل مسائل و مشکلات اقتصادی باشد و پرداختن به اموری غیر از آن خیانت به ملت است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , ,