TARATA

دبیرکل حزب الله: تقابل رسانه‌ای بخش اصیل نبرد با دشمن است

خبرگزاری صدا و سیما | بین الملل

دبیرکل حزب الله: تقابل رسانه‌ای بخش اصیل نبرد با دشمن است دبیرکل حزب الله لبنان ابراز امیدواری کرد نتایج این کنفرانس درباره نبرد رسانه‌ای، بخش اساسی و اصلی از آن یعنی نبرد بازنگری فراگیر باشد.

حزب الله لبنان – مشرق نیوز

28/06/2021 · گروه مقاومت کتائب حزب‌الله عراق با لبیک گفتن به معادله دبیرکل جنبش‌ حزب‌الله لبنان درباره قدس و هشدار در خصوص تعرض به مقدسات اسلامی، تأکید کرد که شکست را به رژیم صهیونیستی خواهد چشاند. ۲۶ …

هدف «فتنه سیاه» فراموشی فلسطین بود

دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد: گفتمان رسانه‌ای است که واقعیت‌ها را مشخص می‌کند و نشان می‌دهد در عرصه‌های مبارزه و میادین دیگر چه اتفاقی رخ می‌دهد.

پنتاگون چگونه در تور اطلاعاتی حزب‌ الله افتاد؟!

پاتك اطلاعاتی و امنیتی اخیر مقاومت اسلامی لبنان به ایالات متحده آمریكا و رژیم صهیونیستی، شوك سختی را به سنتكام و نیروهای اشغالگر در منطقه وارد ساخته است. اكنون تل‌آویو و واشنگتن به‌وضوح آگاه هستند كه بخش عمده‌ای از …

روزنامه ابتکار – کل جنایات اسرائیل همان جنایات آمریکاست

نبرد ادامه دارد و حتی رو به فزونی است و مقابل خطرات و معادلات جدید است. دبیرکل حزب‌الله لبنان تصریح کرد: گفتمان رسانه‌ای که می‌خواهیم توسعه دهیم باید بدانیم برای مقابله با چه کسی است؟

اظهارات دبیرکل حزب الله لبنان/ اهداف ایجاد داعش چه بود؟

05/07/2021 · اظهارات دبیرکل حزب الله لبنان/ اهداف ایجاد داعش چه بود؟ دبیر کل حزب‌الله لبنان در سخنرانی امروز خود به مناسبت افتتاحیه کنفرانس «فلسطین پیروز می‌شود»، تاکید کرد که سیطره آمریکا از خطرناک‌ترین عواملی است که منطقه را …

نصرالله: اسرائیل روبه‌زوال است؛ حضور آمریکا در منطقه نشانه …

دبیرکل حزب‌الله لبنان مبارزه با فساد سخت‌تر از مبارزه با اسرائیل دانست و گفت که در لبنان قوانینی وجود دارد که از فساد حمایت می‌کند و حزب‌الله بارها خواستار تغییر این گونه قوانین شده است.

موشک‌هایمان را بین خانه‌ها مخفی نمی‌کنیم/ هدف آمریکا احیای …

دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد: آمریکا برای باقی ماندن در منطقه تحت پوشش ائتلاف بین المللی مبارزه با داعش تلاش می‌کند، که در حقیقت هدف این کشور احیای داعش در منطقه است.

پیروزی ما در عرسال به دلیل حمایت سخاوتمندانه ایران است/حزب …

کل مساحتی که در اشغال داعش قرار دارد، 296 کیلومتر است که 141 کیلومتر آن از اراضی لبنان و 155کیلومتر دیگر آن بخش از اراضی سوریه است. دبیرکل حزب الله در بخش دیگری از سخنان خود به مشکلات داخلی لبنان …

مشروح گفتگو با دبیرکل حزب الله لبنان درباره مسایل مهم منطقه

دبیرکل حزب الله لبنان در گفت‎و‎گو با خبرگزاری صدا و سیما اعلام کرد جنگ در سوریه با گروه های تروریست نیست، بلکه جنگ با بسیاری از کشورهای جهان از جمله آمریکا و کشورهای غربی است.

مراسم فجر امت در پرتو خورشید در لبنان برگزار شد – ایرنا

یکی از حاضران، در واکنش به سخنانم گفت: “رویکرد کلی حزب الله فوق العاده وعالی است اما انتقادی که به این حزب دارم و برایم غیر قابل هضم است این است که حزب الله به نظریه “ولایت فقیه” معتقد است!

مسأله سوریه: ایران، حزب‌الله، فلسطین، از رادیو زمانه

14/05/2017 · جوزف ضاهر، استاد دانشگاه و فعال چپگرای سوری، در بخش سوم گفت‌وگویش با زمانه، با بررسی جنگ سوریه از دریچه مسأله فلسطین، از نقش ایران و حزب‌الله در این جنگ می‌گوید. ضاهر معتقد است: مداخله ایران …

جهان اسلام | خبرگزاری بین المللی شفقنا

شفقنا- دبیرکل حزب الله لبنان عصر امروز (دوشنبه) در کنفرانس ملی «فلسطین پیروز است» که به منظور تجدید گفتمان رسانه‌ای و مدیریت رویارویی با رژیم صهیونیستی برگزار می‌شود، سخنرانی می کند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , ,