TARATA

بچّه‏ هایتان را نکشید

مادر 28 ساله ای با 8 فرزند (+عکس)

19/01/2013 · خداوند بارها در قرآن فرموده به خاطر روزی بچه هایتان را نکشید. همان هدایی که به بچه در رحم مادر با بند ناف غذا می رساند، بعد از تولدش هم روزی اش را فراهم می کند.

مادر ۲۸ ساله‌ای که هشت فرزند دارد +عکس

خداوند بارها در قرآن فرموده به خاطر روزی بچه هایتان را نکشید. همان هدایی که به بچه در رحم مادر با بند ناف غذا می رساند، بعد از تولدش هم روزی اش را فراهم می کند.

به خاطر بچه هایتان حلقه ازدواج را فراموش نکنید – خانواده …

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ابتکار ؛ اگر قبلا فقط همسرتان حق داشت از شما بخواهد حلقه تان را دست کنید حالا یک دلیل محکم وجود دارد که شما به خاطر بچه هایتان باید این حلقه را به انگشت بیاندازید …

۱۹ راز زیبایی که هر خانمی باید بداند • مجله تصویر زندگی

04/06/2015 · ۱۴. داخل چشمانتان را خط چشم نکشید. این کار باعث می‌شود تا چشمانتان کوچک‌تر بنظر بیاید. در عوض روی خط مژه هایتان خط چشم بکشید. همچنین یک خط چشم پر‌رنگ خیلی غیر طبیعی جلوه میکند.

بهانه‌هایی برای بچه‌دار نشدن – ديگران

22/04/2014 · اسلام دیدگاهی در مورد فرزند و رزق و روزی او دارد و صراحتاً می‌گوید: «لا تَقْتُلُوا أَوْلَادَکمْ خَشْیة إِمْلَاقٍ» ۱ بچه‌هایتان را از ترس گرسنه‌ماندن و فقیرشدن نکُشید. این دستور اسلام، و یک منظومه‌ای از معارف است.

هرگز عنکبوت های داخل خانه را نکشید! – الو دکتر

12/10/2018 · هرگز عنکبوت های داخل خانه را نکشید! با وجود آن که مردم در دنیای جدید دوست ندارند که امنیت‌شان در خانه در خطر باشد اما گاه دیده شده که عنکبوت در خانه های هر یک از من و شما وجود دارد. ولی این تننده …

عزت نفس کودکان خود را با این تکنیک ها افزایش دهید | گام برتر

1. قدرت تصمیم گیری به کودک بدهید. مهم ترین و اصلی ترین راه برای تقویت عزت نفس کودکان، دادن قدرت تصمیم گیری به آن هاست. آن ها زمانی که ببینند آن قدر قدرت دارند که می توانند برخی تصمیمات زندگی خودشان را خودشان بگیرند، حتماً عزت نفسشان به طرز حیر انگیزی افزایش پیدا خواهد کرد.

در چهارده سالگی ازدواج کردم/ درآمد ما از شهریه طلبگی بوده …

خداوند بارها در قرآن فرموده به خاطر روزی بچه هایتان را نکشید. همان خدایی که به بچه در رحم مادر با بند ناف غذا می رساند، بعد از تولدش هم روزی اش را فراهم می کند.

بهانه‌هایی برای بچه‌دار نشدن – مشرق نیوز

بچه‌هایتان را از ترس گرسنه‌ماندن و فقیرشدن نکُشید. این دستور اسلام، و یک منظومه‌ای از معارف است. البته در آن زمان بلد نبودند جلوی تشکیل نطفه را بگیرند و بچه را می‌کشتند، اما الان بلد هستند و کلاً بچه‌دار نمی‌شوند! اگرچه این یک بحث فقهی است و می‌گویند این دقیقا آن نیست …

بانک مقاله های آموزشی و فرهنگی

تصویر بچه‌هایتان را با درس و مشق نکُشید آنچه امروزه به نام آموزش در جامعه ما جریان دارد، نوعی فرزندکشی است.

توصیه‌هایی در مورد سوراخ‌کردن گوش

خلاقیت بچه هایتان را با این روش ها تقویت کنید … 3-گوشواره‌هایتان را باید روزی دوبار … درضمن، تا قبل از درمان محل، با گوشواره‌هایتان بازی نکنید و آن را نکشید تا باعث پشیمانی نشود!

کنجکاوی جنسی کودکان و چگونگی برخورد والدین | توجه کودکان …

هرگز سر بچه ها داد نکشید و آن‌ها را سرزنش نکنید، بلکه برای بچه ها در خانه حد و مرز تعیین کنید. مثلا بگویید هر دو شما لباس‌هایتان را بپوشید. بدن شما خصوصی است و نباید در خانه کس دیگری لباست را در …

به‌خاطر چشم‌هایتان سیگار نکشید – نیوز پارسی

سلامت نیوز: تنگی‌نفس، سرفه‌های مکرر و هراس از ابتلا به بیماری‌های قلبی، تنها دلایلی نیستند که می‌توانند خیال ترک سیگار را به ذهنتان بیاورند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از هفته نامه آتیه نو، محققان می‌گویند، اگر به …

آنچه که در مورد نوزاد 1 تا 2 ماهه باید بدانید – صفحه 2 از …

25/02/2014 · ♦ نوزاد را بیش از حد در لباس و پتو نپیچید. 2) سیگار نکشید و اجازه ندهید کسی اطراف نوزاد شما سیگار بکشد. 3) نوزاد را همیشه در صندلی مخصوص نوزاد در ماشین روی صندلی عقب قرار دهید.

به مناسبت روز جهانی بدون دخانیات – دکتر اسفندیار مالی

۲. بچه‌هایتان را از مکانهایی که در آنجا سیگارکشیدن مجاز است، دور کنید؛ ۳. منزلتان را عاری از سیگار و دود آن کنید(در منزل، سیگار نکشید)؛ ۴. در اتومبیل، سیگار نکشید؛ ۵.

ژنوم بچه هایتان را ویرایش کنید! | پورتال 1 | خبرها و …

ژنوم بچه هایتان را ویرایش کنید! پورتال یک: لطفا ژنوم بچه هایتان را ویرایش کنید! را ببینید. ژنوم (ماده ژنتیکی هر فرد) با الفبایی متشکل از تنها چهار حرف نوشته می شود.

فرهنگی و هنری | مرداد ۱۳۹۲

خداوند بارها در قرآن فرموده به خاطر روزی بچه هایتان را نکشید. همان هدایی که به بچه در رحم مادر با بند ناف غذا می رساند، بعد از تولدش هم روزی اش را فراهم می کند.

توصیه‌هایی درباره رویارویی با کنجکاوی جنسی کودکان

هرگز سر بچه ها داد نکشید و آن‌ها را سرزنش نکنید، بلکه برای بچه ها در خانه حد و مرز تعیین کنید. مثلا بگویید هر دو شما لباس‌هایتان را بپوشید. بدن شما خصوصی است و نباید در خانه کس دیگری لباست را در …

برای بچه وقت نداریم! – قدس آنلاین | پایگاه خبری – تحلیلی

برای بچه وقت نداریم! … حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد نظافت را که به همت بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی برگزار شده بود مطالعه کردید. اینک بخش دوم این مطلب را می‌خوانید:

بگذاریم بچه‌هایمان کتاب‌هایشان را به اشتباه انتخاب کنند …

معاون پژوهشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مفهوم طبقه‌بندی سنی کودکان را هژمونی روان‌شناسی دانست که امروز از سوی جامعه‌شناسی مورد نقد قرار گرفته است.

8 خطر برای پوست کودک

06/07/2021 · 8 خطر برای پوست کودک. مجموعه: بچه های سالم. متیل لیزولینون در تماس با پوست کودک ایجاد حساسیت می کند. به گفته متخصصان پوست و بر اساس تحقیقات انجام شده، بسیاری از محصولات بهداشتی مخصوص کودکان از …

نظام‌های پاداش در تربیت کودک؛ به بچه‌هایتان استیکر ندهید …

درمان های ساده و عملی انگل های گوارشی[1066997بازدید] نفخ نوزادان(کولیک – دل پیچه)[866912بازدید]

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,