TARATA

بازدید فرمانده کل ارتش از مرزهای شرقی

فرمانده کل ارتش:هیچ نگرانی در مرزهای شرقی وجود ندارد

فرمانده کل ارتش گفت: الان هیچ نگرانی در مرزهای شرقی وجود ندارد البته ما به هیچ وجه از شیطنت کسانی که ممکن است با سوء استفاده از اوضاع افغانستان کاری بکنند غافل نیستیم.

بازديد فرمانده كل ارتش از مرز دوغارون

بازديد فرمانده كل ارتش از مرز دوغارون. 402. شبکه مردم خبر PnewsTV 1.1 هزار دنبال‌ کننده. 402 بازدید. دانلود ویدیو. با کیفیت 144p. با کیفیت 240p. با کیفیت 360p. با کیفیت 480p.

بازدید فرمانده نیروی زمینی سپاه از مرز دوغارون/ سردار …

11/07/2021 · بازدید فرمانده کل ارتش از مرز دوغارون/ سرلشکر موسوی: اتفاقات افغانستان هیچ‌ تهدیدی برای ایران ندارد‌/ رصد …

ارتش: امنیت کامل در مرزهای مشترک ایران و افغانستان حاکم …

19/07/2021 · بازدید از یگان‌های نظامی ارتش مستقر در تیپ ۲۳۰ متحرک هجومی شهید متاجی در نقطه صفر مرزی ایران و افغانستان، از برنامه‌های سفر سرتیپ آذریان به مرز یزدان بود.

بازدید فرمانده کل سپاه از وضعیت امنیتی مرزهای جنوب شرق …

24/05/2021 · بازدید فرمانده کل سپاه از وضعیت امنیتی مرزهای جنوب شرق. سرلشکر حسین سلامی به منظور ارزیابی آمادگی‌های رزمی و دفاعی و وضعیت امنیتی مرزها، در نقطه صفر مرزی جنوب شرق کشور حضور یافت. به گزارش …

بازدید فرمانده کل سپاه از مرزهای جنوب شرق کشور

سرلشکر سلامی در بازدید از استحکامات و راه‌های مواصلاتی مناطق مرزی، گفت: نیروی زمینی سپاه همزمان با تقویت مرز‌ها و بومی کردن امنیت، می‌کوشد با ارائه خدمات به مرزنشینان، بستر توسعه پایدار این مناطق را فراهم کند.

بازدید فرمانده کل سپاه از مرزهای جنوب شرق کشور – خبرگزاری …

بازدید فرمانده کل سپاه از مرزهای جنوب شرق کشور. کنار تقویت پاسگاهها وپایگاهها و اشراف عملیاتی، سدهای آهنینی در مرزها ایجاد کرده که تلاشهای دشمن را ناکام گذاشته است.

بازدید فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش از منطقه پدافندی …

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، از یگان واکنش سریع منطقه پدافند هوایی تهران بازدید کرد.

برچسب‌ها:, , , , , ,